ما هنوز اسیر تابوهای جنسی هستیم

 

- چرا یک استاد دانشگاه با مدرک دکتری بخش پنجم کتاب گلستان سعدی را حذف می کند و دانشجویی به عمل او اعتراض نمی کند ؟

- برخی خانواده ها اجازه کنارهم نشستن پسر و دختر کم سن و سالشان را به همدیگر نمی دهند ؟؟؟ فکر نمی کنید حرص و ولع دختر و پسرها برای صحبت در محیط های دانشگاهی ناشی از همین  عملکرد شما باشد ؟ هیچ می دانید در دانشگاه ها آمار دخترانی که در حین داشتن ظاهری ساده  رابطه ی نزدیکی با جنس مخالف برقرارمی کنند بیشتر از سایرین است؟

- چرا در خوابگاه های دانشجویی بیش تر وقت داشجویان صرف گفتگو یا تماشای فیلم درباره ی مسایل جنسی می شود ؟

- چرا در محیط های مجازی بعضی دنبال استاتوس هایی با کلمات هدف (مسایل جنسی ) می گردند ؟

- چرا هنگام تماشای فیلم های خارجی زبان باید همیشه کنترل در دسترس شما باشد ؟ سکس بخشی از زندگی نیست و هر انسانی روزی درگیر این نوع از فعالیت نمی شود ؟

- چرا همیشه رفتار ما در قبال یک خانم با حجاب کامل نسبت به نمونه عکس آن صد و هشتاد درجه تغییر می کند هر دوی آن ها انسان هستند و شرط انسانیت برابری در نوع برخورد نیست ؟

- چرا هیچ گاه نتوانستیم مساله جنسیت زن و فیزیولوژی متفاوتش رابرای خود حل کنیم؟

- چرا در محافل ادبی به جرم انتقاد سازنده و در جهت رشد از یک خانم زیبا رو مردانی پیدا می شوند که تو را بمباران می کنند ؟

 

 

 

 

/ 13 نظر / 132 بازدید
نمایش نظرات قبلی
کرمانشـاه زیبا:طاقبستان-بیستون-تکیه معاون الملک

اندکی تامل...مبادا زندگیمان مثل ماهی هایی که صادقانه اشتباه می کنند تلف شود بی آنکه بدانند قلاب,علامت کدامین سوال است که بدان جواب می دهند... ***دیدنیهای کرمانشـاه*** 1-طاق بستان2-بیستون3-تکیه معاون الملک4-تکیه بیگلربیگی5-بازارسنتی کرمانشاه6-سراب نیلوفر7-باغ پرندگان کرمانشاه8-باغ گلها کرمانشاه9-مسجدعمادوالدوله10-پارک کوهستان11-غارقوری قلعه کرمانشاه بزرگترین غارآبی آسیا12-معبد آناهیتا و........ kermanshahan20.blogfa.com kermanshah29.blogfa.com

ویوارا

سلام. خدا را چه دیدی شاید... شاید روزی همه پاسخ سوالهای بی جواب امروزشان را دریابند. صد در صد خود شما جواب سوالاتونو میدونید.

فرىده قلندرى

خىلى از چراهاى ما بى جوابه حرکت نوىسندگى مىتونه چىزهاىى رو به گوش کساىى که خودشونو به کرى زدن برسونه ولى من اىن برام سواله ک چرا با اىن همه حرکتى که توو اىن زمىنه دىدم از دوستانى چون شما بازم جواب نمىده !!

شهناز اسحاقی

درود فراوان...‏ در تمام سال فصلی خوش تر از پاییز نیست ...‏ با "متولدین پائیز" به روزم...[گل]‏

مریم رضایی

خیلی خوب تو دیالوگ حرف زدید امید داریم زن همیشه از دید مردان ابزاری نباشد برای استفاده...

علي

سلام دوست من مطلب به جا و درستي بود ممنونم

سارا

حرفها حرف حساب بود دقیقا. سپاس از نوشتنشان. با یکی از داستانهایم به روزم و از آنجا که شما در این وادی هم دستی دارید بی صبرانه منتظر حضور و نقد و نظرتان هستم. از آمدنتان خوشحال خواهم شد. ممنونم بسیار

كاظم جدایی

سلام امین جان پوزش بابت تاخیر خواندم کاملا به جا ودرست است با مهر

جواد

با سلام مطلبتون رو خوندم چند سوال: 1- یعنی شما عقیده دارید که بچه ها را از کودکی آزاد آزاد بذاریم؟ در رفتارهاشون در باید ها و نبایدهاشون؟ یعنی والدین هیچ حد و مرز و قیودی برای رفتارهای کودک و فرزندش نداشته باشه؟ اگر منکرید خب دیگه حرفی نداریم.... اگه قبول دارید بگید این حد و مرزها و محدودیت ها را از کجا بگیریم؟ 2- انسان عاقل تجربه شده را تجربه نمی کنه دوست عزیز!( گفت تجربه بگیر تجربه نکن چون تجربه میشی) الان آزادتر از غرب در روابط انسان ها داریم؟ نه....ثمره اش چیه؟ روزانه ده هها مورد تجاوز جنسی/ فرزند دار شدن دختران باکره بدون ازدواج/ سقط جنین/ فحشا/ قتل در مدرسه ها توسط دانش آموزان و..... می خواهید به اینجا برسید بعد پشیمون بشید؟!! 3- راستی شما اگه واقعا به مرام خود(آزادی) پای بندید اجازه می دهید وزارت بهداشت و سازمان نظارت و تعزیرات و.... را تعطیل کنیم تا هر کس هر چیزی می خواهد بخرد و خودش تشخیص بدهد مثلا این آبلیمو فاسده یا نه؟!! آزادیه دیگه.... عزیز من این چیزایی که نوشتی معلول محدودیت ها نیست ما هم به سن و سال شما بودیم دانشگاه رفتیم و خوابگاه داشتیم. خیلیا ذره ای در روابطشون کج نرفتند چون درست تربیت