هنرهنوز هم زنده است

 

به نام صاحب زیبایی ها

ابتدا با حمید موسی وند بودم . آن زمان به سینما یا تالارهای مختلف می رفت گاه با او همراه می شدم در پس این رفتن علامت سوالی بود . آن جا درهنگام نمایش شوروحرارتی که ازسلول های من تراوش می کرد زیر علامت نوشته می شد .

نگاه اول: یه آقا در لباسی پشمالو با دم بلندی که روی زمین کشیده می شد .

تا (تئاتر شهر) درآن هنگام که آخرین روز جشنواره و ساعت شلوغی بود . بلیط اجرای تماشاخانه  داخل کار تقریبا غیرممکنی است . دراین فرصت وهوایی که هرموی بلندی رو با خود می برد کنارسه تا از بروبچه های کار (برخورد موازی) دست کمی ازرفتن به داخل نداشت .بیشتر از صمیمیتی که در فضای اجرای خیابانی برقرار است . درهجوم بادهای سرد آن زن و مرد پس ازچند ساعت هنوزهمان گوشه و کنار قدم میزنند .حضور بالای تماشاگرایرانی معنی اش همین است که نبض هنرهنوز درقلب مردم زنده است

در دفترعمر بیست و دوساله من ورق خورد . حضور درتمرین تئاتر دوستانی که  تنها محبت وعشق در نهال صفاتشان بارور شده بود. سپاس از کارگردان یا نه عاشقی  که می توان آن را درزندگی برای هنرو لطف بی دریغ خلاصه کرد سپاس از حمید درودی عزیزم که  فرصتی فراهم شد تا با برو بچه های هنرمند تئاتردانشگاه فردوسی وعلوم پزشکی و کارگردان خوب آنها آقای رئوف دوست داشتنی آشنا بشوم . مرسی که اجازه حضور دادین . فرصت شد تا به عنوان یک کوچک حرف بزنم و با تمجید هایی که در واقع اغراق است کمال لطف خود را ابراز داشتید آرزو می کنم همه ی مخاطبین چند شب شیرین را درکنار شما به یادگار ثبت کنند .

و خبردیگر گذراندن مراحل نهایی مجموعه شعر (عاشقانه های جنجالی) دوست عزیزم منیره حسینی است . منیره حسینی : خوش مشربی و هر توصیفی که میتوان یک به یک آن ها را از بر شمرد. شعرهایش هیچ چیز کم از آن چه گفتیم ندارد .ایمان دارم که به زودی همه سختی ها را با چشیدن طعم شیرینی ازاستقبال مخاطبانش فراموش می کند .

 

و دیگر دوستان عزیزم در تهران و کرج که در تعطیلات همراه من بودند کمال سپاس و قدردانی را دارم آرزو میکنم که همه خیلی زود به آرزوهایی که به آن خواهند رسید برسند .

در انتها ماندگار ترین ولذت بخش ترین برای من با عنوان عکس تقدیم به شما

 

 

امین موسی وند کوچک کنار تنها برادرش 

موفق و نویسا باشید .

 

/ 9 نظر / 33 بازدید
زهراسالاری

سلام سپاس از دعوت ولتر می گوید:«تمام هنرها برادر یک‌دیگرند، هریک از هنرها بر هنرهای دیگر روشنائی می‌افکند.» هنر هنوز هم زنده است...حس خوبی داشت برقرار باشید

مهدی آخرتی

خدا هر دوتون رو حفظ که استفاده کردم

نگار

سلام حالتون خوبه؟ من اومدم بهتون سر زدم اگه خواستید شما هم به من سر بزنید

پگاه سعادت

سلام.وبلاگ زیبا و پر محتوایی دارید.خوشحال میشم به وب ما هم سر بزنی و نظرتو مطرح کنی.